| fl0ryn22 a întrebat:

am un blackberry 8900 si as vrea sa ii schimb carcasa, deci daca ii cumpar carcasa o pot inlocui pe cea veche eu acasa, adica se schimba greu?

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Nu, carcasa se schimba chiar repede! deci iti explic: mergi prin bazar. ma rog iei carcasa de (BlackBerry 8900) asa. te duci acasa si o pui happy dar sa fie la fel la fel. te rog funda!

| fl0ryn22 explică (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Din cate am vazut eu are niste suruburi in care este prinsa si nu am aceea surubelnita crying, oricum mersi pentru raspuns

5 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Am si eu o problema: mi-ai dat funda da? ei bine eu dau la profil si nu este nici o funda! ma ajuti?

| fl0ryn22 explică (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Da, asa este...te duci pe profilul tau si vezi la raspunsuri castigatoare

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Pai asta este. nu este niciunu

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Aa ba da l-am vazut!