| xXImAliveXx a întrebat:

am un Iphone 3. si se aude cam incet am apasat pe ceva si se audea foarte tare dar dupa am apasat iarasi am iesit si am uitat pe ce am intrat. un prieten mi-a zis ca este pe mono de se aude asa incet si trebuie sa-l setez.am cautat mono dar nu gasesc...
Cine imi spune de unde il setez sa se auda mai tare ai dau funda happy

2 răspunsuri:
| OwneDesign007 a răspuns:

Daca vrei sa se auda tare. stiu eu ce trebuie sa faci!
Iati un Nokia N73 Ala se aude bine, iphone nu e de muzica e de net, etc.
Funda?

| Andreey1234 a răspuns:

Intri la Setari Generel Accesibilitate Audio Mono asa e la iphone 4