| Pitic a întrebat:

Cum fac sa se auda mai tare volmul la iphone 4s se aude foarte incet si e maxim volumul la el imi trebuie un cod ceva?

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Se aude incet adica cit de incet se aude? acum doar nu crezi ca o sa se auda ca la un calculator sau laptop.normal se aude incet.macar daca se aude inseamna ca nu e defect.compara cu alt iphone si vezi exact. daca se aude f incept fata ce un iphone original atunci vorba cuiva poate ca nu este iphone.ca sa vezi daca este iphone original conecteaza-l la un calculator care are instalat itune. daca itunul til detecteaza este iphone original. daca nu-l vede aruncal ca nu este iphnone

2 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

Probabil ii copie si asa se aude, am avut si eu la fel si n-am rezolvat nimic cu el

| iopoiop1 a răspuns:

Daca se aude foarte incet, du-te cu el la un magazin de speccialitate, poate are un defect din fabrica, nu incarca tu sa ii bagi coduri si alea ca il strici de tot!