| MouseSoricelDecasa a întrebat:

am un laptop Asus cu windows 10 si aud volumul bazait. Am bagat niste casti de telefon in laptop si a inceput sa mi se auda sunetul bazait. Ce pot face fara reinstalare windows? Repede

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l la un service, sa desfaca laptop-ul.
Defectul este produs des de la desprinderea circuitului de masa-ecranare, din cauza fortarii mufei jack mama.

| sierra1 a răspuns:

"ce pot face fara reinstalare windows repede dau"

schimbă căștile (au probleme)

| Wr3nch a răspuns:

Bazaie doar cand ai castile conectate?

| cfrtobias a răspuns:

Poate se strica castile find de la telefon am auzit ca se poate...

| MouseSoricelDecasa explică (pentru cfrtobias):

Nu ca nu de mult am bagat castile si mergeau nu se auzeau bazait acum se aud bazait chiar nu stii ce as putea face?

| MouseSoricelDecasa explică (pentru cfrtobias):

Pe mine ma intereseaza cum scap de bazait-ul acela

| Stefan123x a răspuns:

"Nu ca nu de mult am bagat castile si mergeau nu se auzeau bazait acum se aud bazait chiar nu stii ce as putea face?"
De atunci pana acum s-au bulit castile!