| eXcisioN a întrebat:

Am un LG GS290 CooKie FreSh de vreo 4-5 luni, si cam acum o luna a inceput sa nu-mi mearga partea stanga a touch-screenului, adica daca apasam oriunde in partea stanga, mi se selectiona ceva din partea dreapta. Toate ca toate, dar acum nu mai merge deloc tochscreenul, apas, apas mai tare, il sterg, nimic. Am fost cu garantia la cei de unde am luat telefonul si mi-au zis ca am umblat la garantia telefonului si ca nu mi-l pot face. Daca stie vreunul din voi rezolvarea acestei probleme, va rog sa-mi ziceti.
Va multumesc TPU.

Răspuns Câştigător
| CaTuZ a răspuns:

Nu stiu cd poti face dar si eu am telefon la fel pe albastru si cred ca ce poti sa faci este sa til schimbi iar daca nu vrei nu stiu ce poti face:d