| mangojump a întrebat:

am un Nokia C7 si daca intru pe net cu wiffi activat tot imi ia bani de pe cartela.Mentionez ca era pe movistar cand l-am cumparat dar a fost decodat si acum am cartela de Vodafone in el, cand intru pe orice pagina de net imi papa banii.Nu inteleg din ce motiv doarece are wiffi activat si nu ar trebui sa imi ia bani.MS

1 răspuns:
| spaghetty a răspuns:

Are un prieten de-al meu Nokia c3 si poti sa alegi cand te conectezi la internet (prin wireless, de la cartela, Vodafone, cosmote etc sau daca nu e nici o conexiune wireless se conecteaza de la cartela si invers) Vezi poate ai la setari si tu asa ceva