| antonio201222 a întrebat:

Salut, am un var in Germania care i-am spus sa ii dau niste bani sa imi ia iphone 5 de la Vodafone, daca mi-l trimite in Romania el fiind cumparat din Germania de la Vodafone pot baga cartela Vodafone din Romania? in el si sa fie decodat ca sa zic asa? merci. app daca imi iau de altundeva codat se poate decoda?

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

1. in general iphone nu conteaza ce numar este decodat (am si eu iphone 4 si e decodat)
2. se poate decoda foarte usor( daca e codat) nu iti face griji...i-ati tu iphoneu si dupa le rezolvi tu si pe restul

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

NU vă învăţaţi minte până nu vi se suspendă contul!

A se vedea Regulamentul TPU.