| anonim_4396 a întrebat:

Am un ps3 modat si din pacate am fost banat pe PSN dar totusi am aflat ca pot modifica PSID-ul sau ceva la consola ca sa para ca e alta consola si dupa ca pot sa ii pun o protectie ca sa nu mai fiu banat dar nu am nici cea mai vaga idee despre cum sa fac asta. Ma puteti ajuta?

P.S: Am rogero 4.55

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am fost banat in nici un joc, am fost banat pentru ca aveam consola modata, daca nu stii nu mai raspunde la intrebare.

| Alexu2004 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=UGGpUzKLeUI Daca nu e bun nu ma injura!