| SpiritLibeR a întrebat:

am un Samsung galaxy young gt-s5360 single sim si am instalate fb si un joc de 7 kilo problema e ca daca vreau sa instalez ceva sau sa downloadez imi zice sa sterg ca e memoria plina....stocarea e pe un card d 4 giga...problema e memoria interna

3 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Muta aplicatiile alea pe card si apoi cred ca poti downloada...

| Memories a răspuns:

Ai melodii, videoclipuri, fotografii puse pe memoria telefonului? Daca ai atunci muta le pe card.