| Emp3roR13 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul si anume, imi tot spune ca memoria pentru mesaje este plina la fel si memoria pentru stocarea interna desii am sters toate mesajele la fel si toate aplicatiile in afara de cele preinstalate si un joc.Ce ar trebui sa fac sa nu mai imi dea eroarea asta? Telefonul este un Samsung Galaxy Mini.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Intra in browser si sterge memoria "cache" a lui.Tot, pe unde ai navigat si ce ai descarcat.

| FlorynFlOo a răspuns:

Păi,cel mai bine ar fi să ii dai o resetare din fabrică a telefonului, inainte sa faci asta ai mare GRIJA, trebuie să scoti cardul de memorie si cartela altfel ramai fara numar si fără card, deci mare grija.Să dai o resetare din fabrica nu e greu, dar trebuie sa urmaresti instructiunile date de telefon, să fi foarte atent, mai mult de 5 minute nu dureaza si te vei putea bucura de memoria de alta data

| andreimare33 a răspuns:

Ti-as sugera sa ii faci root ( cauta pe google despre root) si dupa root poti sa-ti instalezi o alpicatie de pe google play : link2sd