| cine1cine a întrebat:

Am un system home cinema first line! Se prezintă intr-o stare excepțională, dar, de o luna jumate doua se aude un băzăit, acest băzăit vine din partea subwooferului.Nu se aude tare acest băzăit, dar, noaptea cănd dorm, il aud perfect. Cu toate acestea, ar putea exista o problemă la sistemul acesta home cinema? Sau poate ati avut si voi probleme asemanatoare si ati rezolvato intr-un fel anume? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Daca se aude bazaitul si cand este inchis, s-ar putea ca transformatorul sa fie alimentat tot timpul si de la el se aude bazaitul.