| ronson30 a întrebat:

Am vorbit cu o fata 5 saptamani pe FB, la scoala ne salutam si am aflat dupa 5 saptamani(nu eram impreuna, doar prieteni foarte buni) ca ea are gagic de 1 saptamana si cand am intrebat-o a recunoscut si eu de atunci m-am suparat, nu mi-a convenit ca m-a mintit! Ea a zis sa pastram legatura si sa spun tutoror care ma intreaba ca suntem neamuri! Eu vorbeam si cu alte fete si cand imi lasau comm la poze ea imi zicea ``vezi ca iti lasa aia comm, raspundei sa nu se supere``! 3 zile nu am mai vorbit cu ea si dupa ea imi trimite mesaj ca de ce eu nu ii mai dau mesaj, ca s-a despartit de gagic, i-am zis ca o sa se impace si a 2 zii s-au impacat. Dupa 5 zile imi trimite mesaj ca s-a despartit de tot de gagic si ca isi cere scuze ca m-a mintit. I-am zis ca nu are de ce sa se scuze si nu am mai vorbit 2 zile si dupa, intr-o seara ea mi-a trimis mesaj ca ce fac i-am raspuns si gata. Nu am mai vorbit pana ieri cand am pus o poza pe FB si ma intreba ca bat apropo si i-am zis ca nu.Noi vorbeam despre toate si mi-a zis ca nu stie cum a capatat incredere in mine ca la ea increderea se gastiga.Mi-a dat si numarul ei. Mai nou un prieten de al meu ii lasa comm la poze(i-a lasat la 4-5 poze) si i-a lasat si ea la 2.Eu nu i-am lasat nici un comm la poze si nici ea mie.Astazi ma intreba de o fata care imi lasa comm ca cine e ca ea o bateAstazi ii lasa prietenului meu comm la o poza si eu nu ii mai dadui mesaj ca ma enervai si nu mai vrusei sa vorbesc cu ea si tot ea imi trimise mesaj.Imi spuse ca prietenul asta al meu ii mai trimite mesaje.De ziua mea mi-a trimis ditamai mesajul in care scria ca nu a reusit sa intalneasca o prietenie mai interesanta si mai speciala decat cea dintre noi si ca promite ca nu mai face greseala de a ma minti. Acum 3 zile prietenul meu s-a imprietenit cu o fata si ea i-a lasat comm cu:`` Sa va tina si sa ai grija de fata``. Voi ce credeti, ei sunt impreuna? Vorbeste cu el pe FB? De ce mie nu imi lasa comm la poze?

1 răspuns:
| nuestenimic a răspuns:

Eu cred ca face misto de tine ar trebui sa rupi legatura ca asa e mai bine din ceea ce ai spus tu e cam ca tu te lasi usor ea vede ca tu o ierti si vorbesti mai bine pentru tine si pentru ea sa rupi legatura nu definitiv sa ramaneti amici sau daca o sa-ti castige increderea acordai o sansa dar nu mult timp ca o sa ai de suferit in special tu parerea mea nu conteaza poate foarte mult pentru tine pana la urma trebuie sa te gandesti mai bine si este alegerea ta in povestea asta