| ronson30 a întrebat:

Am vorbit cu o fata 5 saptamani pe FB, la scoala ne salutam si am aflat dupa 5 saptamani(nu eram impreuna, doar prieteni foarte buni) ca ea are gagic de 1 saptamana si cand am intrebat-o a recunoscut si eu de atunci m-am suparat, nu mi-a convenit ca m-a mintit! Ea a zis sa pastram legatura si sa spun tutoror care ma intreaba ca suntem neamuri! Eu vorbeam si cu alte fete si cand imi lasau comm la poze ea imi zicea ``vezi ca iti lasa aia comm, raspundei sa nu se supere``! 3 zile nu am mai vorbit cu ea si dupa ea imi trimite mesaj ca de ce eu nu ii mai dau mesaj, ca s-a despartit de gagic, i-am zis ca o sa se impace si a 2 zii s-au impacat. Dupa 5 zile imi trimite mesaj ca s-a despartit de tot de gagic si ca isi cere scuze ca m-a mintit. I-am zis ca nu are de ce sa se scuze si nu am mai vorbit 2 zile si dupa, intr-o seara ea mi-a trimis mesaj ca ce fac i-am raspuns si gata. Nu am mai vorbit pana astazi cand am pus o poza pe FB si ma intreba ca bat apropo si ii zisei ca nu.Noi vorbeam despre toate si mi-a zis ca nu stie cum a capatat incredere in mine ca la ea increderea se gastiga.Mi-a dat si numarul ei. Mai nou un prieten de al meu ii lasa comm la poze(i-a lasat la 2-3 poze) si i-a lasat si ea la una.Inainte ne salutam pe strada, vineri a trecut pe langa mine si nu ma salutat. Astazi prietenul meu se imprietenii cu o fata si ea ii lasa comm cu:`` Sa va tina si sa ai grija de fata``. Voi ce credeti, ei sunt impreuna? Vorbeste cu el pe FB? Merita sa o iert si sa vorbesc iar cu ea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca isi bate joc de tine, dar nu e prea serioasa, eu nu as vrea sa am de a face cu o astfel de persoana.

| EdyFcsb a răspuns:

Neh, isi bate joc de tine.

| Teeeodora a răspuns:

"Prieteni cu beneficii".
Daca ati fi fost prieteni relativ buni macar te-ar fi tinut in friendzone spunandu-ti ca are deja prieten.