| deleu123 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa impart o pagina in doua in word.Adica vreau sa scriu pe aceeasi foaie si in stanga si in dreapta.Nu doresc coloane.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti, poti numai sa le vezi asa, nu cand le editezi.Incearca la "page break". Cand le editezi sunt una sub alta. Posibil sa ma insel, desi nu cred.

| Nickolas94 a răspuns:

Uite sper ca intelegi Limba rusa si ai word2007- intri unde scrie ставка-apoi in prima coloana este разрыв страницы-foaia se imparte in doua!