| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un document in html,dar pagina sa fie impartita in doua coloane,sa fie vorba despre un muzeu,sa contina informatii si imagini,iar in partea stanga cum am spus,ca documentul va fi impartit in doua coloane, sa contina 3 linkuri, care sa se deschida la un singur click.Multumesc.Funda!

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns (pentru Abh):

Apreciez,ca ai incercat sa ma ajuti, dar nu ma pot folosi de nimic.Sunt chiar paralel cu informatica, si e foarte greu pentru mine.

| Abh a răspuns (pentru fuzzer):

Inseamna ca vrei sa-ti faca cineva pagina. N-o sa lucreze nimeni cateva ore pe gratis.

| fuzzer a răspuns (pentru Abh):

Mi-ai fost de mare ajutor.laughing

| Abh a răspuns (pentru fuzzer):

Nu stiu ce altceva astepti de la noi. Eu stiu sa fac pagina dar nu am cum sa-ti explic procedeul tot asa cum nu-ti pot explica cum sa schimbi un set motor la Dacia 1300.
Ai nevoie de un set de cunostinte care nu le poti invata in doua ore si nici nu exista tutorial rapid pentru ele. Iti pot zice in 5 pasi ce ai de facut si tot nu o sa intelegi nimic. Ti-am dat tutorial de la w3schools si nu esti interesat sa il citesti. Daca esti paralel cu informatica de unde ai asa tema?

Si acum pune-te in locul meu, de ce mi-as pierde doua ore din viata sa-ti fac tie lucrarea aia? Esti un strain si inca unul dezinteresat. Nu stii si nici nu vrei sa inveti. Nu stii si nici nu vrei sa platesti.

| fuzzer a răspuns (pentru Abh):

Okay.M`ai lamurit,practic nu ti-ai pierde doua ore din viata,ci doar cateva minute.Ce era asa greu,sa`mi spui cum sa incep,pune "html,head, body, s.a.m.d.".Ma rog, romanii sunt tari la toate mai ales la criticat, si sa faca pe inteligentii.Omule bun, nu ti-am cerut sa`mi faci tema, in orice caz nu mai am nevoie, atunci, de ce ti-ai mai facut cont pe acest site? Daca nu esti in stare sa ajuti o persoana.Cica stii sa faci procedeul, si mi`l prezinti in antiteza cu un motor de masina, cat de ricdicol.Si in fine, multumesc pentru nimic.Pace!