| Leatherleader a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o Tableta sau un Laptop (cele mai ieftine daca se poate), dati-mi si mie un link de unde as putea cumpara un Laptop! Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| patriiiii89 a răspuns:

Eu iti propun sa nu iei de pe net, mai bine emrgi la un magazin de electronice unde pot avea si oferte /reduceri. Si cel mai bine iti propun laptopul, mult mai util. Funda?

| Leatherleader explică (pentru patriiiii89):

Am sa merg la un magazin si am sa imi cumpar un Laptop! Mersi pentru raspuns.winking

5 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Www.emag.ro
www.pcgarage.ro

Fac si livrari la domiciliui aceste firme. Serviciile oferite sunt ireprosabile, iar feedback-ul oferit de clienti este de calitate.

| florynflr19 a răspuns:

Ce buget ai?

| Leatherleader explică (pentru florynflr19):

Vreau sa fie pana in 500-700 lei, mai mult nu dau!

| BBBaaaBBByyyY a răspuns:

Poti de pe okazii chiar si noi la preturi mici