| AnlCsVegaS a întrebat:

as vrea sa imi raspunda doar cunoscatori sau care au dat deja peste un articol de genu, faza e ca vreau sa imi pun implant dentar, am 2 carii nu asta e cauza, dar nu costa foarte mult banuiesc, vreau acel implant cu zirconiu (daca bine am zis) + surub, deci implant care schimba total dintii, porneste de la 600 euro in sus, deci eu vreau sa imi scot toti dintii si sa imi pun din ala, un pret? Mersi mult

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Implanturile sunt din titan nu zirconiu.Si intr-adevar costa de la 500 E in sus.Fa si tu socoteala.32 de dinti ori 600 E.Dar nu te sfatuiesc. Poti face implant la dintii la care ai nevoie.Nu vad rostul de ce vrei la toti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cel mai bun caz ai sa ajungi cu proteza cum au batranii, nu asa se fac implanturile sa stii.