| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un implant dentar cu surub? E adevarat ca 200 si ceva de euro? Eu nu cred totusi e un singur dinte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Costa chiar si mai mult un implant dentar de calitate pleaca de la 700-800 de E

suntserios
| suntserios a răspuns:

Glumesti cu 200euro nu?
un implat ok trece de 600-700euro

| untaken a răspuns:

Implant dentar (fără bont protetic) 400 €
Implant dentar Fast and Fixed/mandibulă*(include lucrare fixă provizorie) 4000 €
Implant dentar Fast and Fixed/maxilar*(include lucrare fixă provizorie) 5000 €

Preturi din Romania.