| CookieMonsterDeea a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cei care au un iphone deja. As vrea sa imi cumpar unul da nu stiu cumlaughing... Am abonament la Vodafone si am vazut niste extraoptiuni da nu prea le inteleg. si care este diferenta dinte un iphone 32GB si 16GB este viteza de net? Va rog sa imi spuneti voi cum vi l-ati luat.

1 răspuns:
| SufarStar a răspuns:

Poti incerca in supermaketurile mari cum ar fi "Real, Cora, Auchan,..." la magazinele de telefonie sigur gasesti, dar poti suna la cei de la Apple asistenta si sa intrebi unde au stocuri mai mari, sa nu te deplasezi degeaba.