| radcasian a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu imi merge sa copiez fisiere de pe stick in calculator?

3 răspunsuri:
| gabriela15 a răspuns:

Are write protection probabil, ma confrunt cu problema asta de mult. nici eu nu pot sa sterg sau sa copiez nimic de pe stick

| K0sti a răspuns (pentru gabriela15):

Daca ai avea ce zici tu, nu ai putea sa copiezi pe el, dar de pe el pe calculator ai putea. Asa ca usor cu sfaturile. Asta un aspect. Al doilea aspect, stick-urile nu au write protect. Sunt foarte putine model care au asa ceva si nu cred ca e cazu vostru. Problema la voi e stick defect, sau probleme windows. Incercati stick-ul pe alt calculator.

| Crysty25 a răspuns:

Dai click dreapta pe fisier si dai copy si dupa dai click dreapta pe desktop si dai paste si o sa mearga! funda?