| VRares a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum si cu ce ajung cel mai repede din sectorul 3, de la piata Trapezului, in complexul comercial europa?

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Iei metroul pana la Obor, pe urma iei tramvaiul 21, pana la capat! Daca mergi cu masina...merci pe bd 1 decembrie, te intersectezi cu Bd Basarabia, faci stanga spre Lidl si benzinaria Petrom, acolo la semafor faci dreapta, pe str. Morarilor, mergi tot inainte pe Fundeni, si cand te intersectezi cu colentina (la avion), faci dreapta si mergi tot inainte pana la Europa! Sper ca ti-am fost de ajutor!