| Alcs a întrebat:

Astazi am aflat ca am castigat la concursul milka ceva. Faza e ca trebuie sa trimit un email cu codul respectiv la o adresa, si am uitat-o, PLS ajutor...

Răspuns Câştigător
| ravita a răspuns:

Adresa de mail pe care trebuie sa raspunzi este milka@mhmr.ro sau numar de fax 0212070055.
dar atentie trebuie sa raspunzi in termen de 3 zile. trebuie sa trimiti doar copie dupa ambalajul cu codul castigator. ti-l spun ei. si eu am castigat si mi-au spus sa trimit copie dupa ambalaj.

| Alcs explică (pentru ravita):

Am trimis pan la urma da faza era ca stiam ca adresa era milka@nhmr.ro (nu cu @mhmr)...happy

| Elena_andreea_1985 a răspuns (pentru ravita):

Cum pot sa adaug si eu poza am castigat si mi-au dat tot aceasta adresa da nu stiu sa intru..multumesc

| Ionut_Si_Andrada_Foto-Video_1973 a răspuns (pentru Elena_andreea_1985):

Milka@mhmr.ro pe emailul tau intri si incarci poza din pc sau telefon

17 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu stiam ca la toate concursurile de genul asta trebuie sa ai ambalajul pe care era codul castigator si cuponul, pentru validarea premiilor.Cu siguranta este scris pe ambalaj.Site-ul este www.orasultandretii.ro

| Anonim17765 a răspuns:

Si eu am participat dar spre dezamagirea mea... nu am castigat straight face. Tu cate coduri ai trimis? Ai castigat un premiu instant sau garantat? big grin

| Ionut_Si_Andrada_Foto-Video_1973 a răspuns:

Milka@mhmr.ro

| St_Bogdan_1984 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu un sfat? cum trimit poza aia? ca si pe mine m-au sunat si au zis sa intru pe milka@mhmr.ro da nu gasesc site-ul unde sa trimit poza va rog ajutati-ma :/

| Elena_Roxana_1976 a răspuns:

UA749L

| Lascu_Liviu_1976 a răspuns:

Cum trimit poza cu codul cîstigator?

| Ionut_Si_Andrada_Foto-Video_1973 a răspuns (pentru Lascu_Liviu_1976):

Milka@mhmr.ro nu este site este email de pe google foto
sau pc pai sa trimiti

| Boghean_Anamaria_1976 a răspuns:

Am fost contactata.Am castigat la Milka. Trebuie sa trimit fotografia cu inimioara de pe cutie cu codul castigator cum procedez?

| Gicu_Virvea_1968 a răspuns:

SAL894

| Lzr_Carmenn_1997 a răspuns:

Cum pot trimite si eu poza ca am castigat si mi-a dat acelasi site dar nu stiu cum sa bag aceea poza? Ma poate ajuta cineva? Va multumesc mult!

| Madalina_Mada_1998_0FVG a răspuns:

Buna! A raspuns si mi s-a zis ca dupa doua zile sa trimit poza la aceasta adresa va rog ami spuneti unde trebuie sa trimit poza unde sa pun poza

| Gabriel_Gabi_1984_ARtO a răspuns:

Fratilor nu mai dati mail @hmr.ro Nu exista nici un concurs pe domeniul HMR.RO sau macar atasati si un cont si o parola...

| Danila_Mihai_1981 a răspuns:

Danila Mihai. 16 09 1981

| Raita_Dorin_1986 a răspuns:

Lteh6p