| anonim_4396 a întrebat:

Astazi in drum spre casa am gasit pe jos un capac de coca cola si sub el scrie sticla.Am auzit ca este o promotie la coca cola in care primesti o stica de 500ml dar stiam ca sub trebuie sa scrie 0.5L PET. As vrea sa stiu daca pot revendica premiul cu dopul acela este demult de la alta promotie.

8 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Acum e doza si sticla! YEEE ai castigat o doza si o poti revendica de la magazinele cu promotie! stiu fiindca mi s-a intamplat la fel! Succes! Funda?

| NikoIsDirectioner a răspuns:

du-te la magazinele promotionale si iti dau pe loc o sticla, se mai pot gasi si cu dza! Succes! Funda?

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Scuze ca am scris de doua ori dar am crezut ca nu mi s-a afisat raspunsul! Scuze! sad

| l1feincolor a răspuns:

Esti prost rau iti da un ferrari gratis:*
Funda?

| costel121 a răspuns:

Este si aum promotia du-te la un magazin care are promotia si iti va da

| tteo92 a răspuns:

Da Tu ce ffaci colectionezi capace de pe josrolling on the floor)
mai stiu pe unu tot asa ca tine, merge pe strada sa stranga chistoace si cand gaseste unu, zice ` uite, am gasit un capitan` rolling on the floor) si sare in sus de bucurie,

| Sorin24 a răspuns:

Nu mai merge.Sorry

| catalina98 a răspuns:

Niciodata:O
daca e de la alta promotie nu mai primesti nimic:d