| eXcisioN a întrebat:

Aveti vreun program care cand tineti mous-ul pe o parola de exemplu aratata cu stelute sau puncte sa vi-o arate? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Nu exista asa ceva oameni buni! Daca cineva iti sparge parola sau alte lucruri de genul ori e dat naibi (hacker) ori stie multe lucruri despre tine, ori i-ai spus tu parola, ori a ghicit ceea ce nu prea e posibil. sanse foarte mici.

| eXcisioN explică (pentru Akid):

Actually, am gasit, si anume Asterisk, este un software care cand selectezi orice text iti arata in respectivul program ce scrie. Multumesc oricum de ajutor. Si apropo: Nu mai fi asa pesimist oh go on.

| Akid a răspuns (pentru eXcisioN):

Pesimista*