| codry223 a întrebat:

cand deschid pc mi se blocheaza si chiar daca dau restart mi se deschide de unde s-a blocat, va rog mult sa raspndeti repede

Răspuns Câştigător
| LucianSalvanLorand a răspuns:

Daca calculatorul face strâmbe din astea înseamnă ca hardul ți s-a fragmentat prea tare trebuie sa îl defragmentezi. urmeaza pasii astia : Start ->all programs -> accessories->System tools->Disk defragmenter, di defragmentezi local disc C și D. nu îți va mai face nici o strâmbă după defragmentare, va merge mai repede. și stai liniștit nu îți va șterge nimic.

8 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Schimbă windows, du-te la un mecanic.

| AleexNC a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul, poate ai ceva probleme cu el... Ai windows 7?

| Leatherleader a răspuns:

Schimbati windows-ul!

| Leatherleader a răspuns:

Sau poate ca il ai plin cu foarte multe programe, incearca sa mai dezinstalezi din ele.

| Zitronen a răspuns:

Trebuie restartat windowsul. Ce windows ai?

| codry223 explică:

Am windows XP

| dianast a răspuns:

Ai virusi multi, reinstaleaza-ti windowsul! Iar dupa foleseste antivirusul.

| ramonaramonica a răspuns:

Pai,o fi infestat de virusi, sfatul meu este sa chemi un specialist in calculatoare, sau unitatea e stricata,