| Baby001 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. De o zi mi se deschide foarte greu. Dupa jumatate de ora, dupa ce il deschid, se blocheaza si nu mai merge tastatura si mouse'ul se misca singur. Pe ecran imi apari "purici". Ii dau restart, dar merge in continuare greu si se repeta[se blocheaza...]. Ce as putea sa'i fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cand am patit asa, toti oamenii pe care ii intrebam ziceau "Mda, trebuie reformatat...".
Deci...trebuie reformatat laughing

| Spionul007 a răspuns:

Hmm...90% virusi.

| Muresan_Cosmina_1996 a răspuns:

Poate calculatorul tau are virusi. Al meu a avut si el o perioada de acest gen si era din cauza virusilor... poate ar trebui sa dai un scan la antivirusul tau daca nu ai incercat deja. Sper sa fie de ajutorhappy