| bibi5961 a întrebat:

care e cea mai buna versiune de android pentru Samsung galaxy ace? am 2.3.7, si de cand am pus versiunea asta, bateria ma tine maxim jumate de zi, daca mai stau si pe internet, ma tine 2 ore. si un link daca se poate, va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai ai telefonul in garantie iti recomand sa instalezi un custom rom de la cyanogenmod.

| bibi5961 explică (pentru anonim_4396):

Si ce versiuni sunt mai exact? si un link de download te rog, ca nu le gasesc. merci mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bibi5961):

Http://forum.xda-developers.com iti recomand sa intri aici. e locul unde gasesti totul despre android. trebuie doar sa-ti faci cont si sa cauti thread-ul telefonului tau