| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y si am versiunea de Android 2.3.6 cum o pot face 2.3.7 se poate? daca da spuneti-mi va rog cum, dar mai explicit.

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Pai, exista unele telefoane care au 2.3.7 cu totul ...cand au luat telefonul, a fost putin mai scumot pentru ca aveau android mai mare laughing, si al tau avea mai mic si inseamna ca a fost mai ieftin, nu se cumpara separatwinking

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti updata telefonul la android 2.3.7 numai daca exista acest update, daca exista incearca sa faci o actualizare software.

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru alexs99):

Imi trebuie net pentru asta?

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Nu poti sa o faci happy

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Dar eu am vazut altii ca au 2.3.7 pe Samsung Galaxy y

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru Robert_Strauneanu_1998):

Pai, exista unele telefoane care au 2.3.7 cu totul ...cand au luat telefonul, a fost putin mai scumot pentru ca aveau android mai mare laughing, si al tau avea mai mic si inseamna ca a fost mai ieftin, nu se cumpara separatwinking

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Nu se poate happy

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru bogdyronaldo99):

Temple Run 2 Merge pe Samsung Galaxy Y?

| bogdyronaldo99 a răspuns (pentru Robert_Strauneanu_1998):

Nu merge....nici Temple Run 1 nu merge...