| anonim_4396 a întrebat:

care ma puteti ajuta va rog facetiowinking. care stie cum sa faca o icoana pentru un folder sa-mi explice si mie, as dori scrise dar se pot si tutoriale video da in romana va rog mersi anticipat. funda la cel mai bun raspuns + voturi la restul

2 răspunsuri:
| jonydd a răspuns:

Iti spun eu te duci pe folderul respectiv si dai clik dreapta si dupa aia dai properties si jos de tot dai change icon sper ca merge la tine la mine da bafta big grin

| BAIATUL110 a răspuns:

Invata gramatica si dupa mai vorbim happy