| Ramona59 a întrebat:

Cat este valabil codul prepay Orange? Este necesar sa introduc codul in ziua in care mi-am reincarcat cartela?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,codul este valabil maxim 1 luna.

| oana1 a răspuns:

Nue necesar neaparat chiar in aceeasi zi

| Xenya a răspuns:

Toate informafiile o sa le gasesti pe acel fluturasi pe care este trecut codul de reincarcare! Era mai simplu sa studiezi cu atentie fluturasul decat sa astepti raspuns de la noi 20-30 min.

| Ramona59 explică (pentru Xenya):

De fapt l-am studiat destul de mult si nu scrie, am cautat si pe net si nu am gasit, altfel nu intrebam pe TPU

| Xenya a răspuns (pentru Ramona59):

Eu imi aduc aminte ca m-am uitat o data si scria...dar ma rog!