| SebyHorvath a întrebat:

Cat m-ar costa sa ma repartizez la UPC de la RDS&RCS?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa te muti? Repartizarea se face de catre altcineva. Tu pe tine nu te poti repartiza conform limbii romane.
Acum, mutarea in sine nu costa nimic doar ca trebuie sa faci diferenta intre abonamente. Nu stiu ce abonamente ai?
Mie imi pare mai scump la UPC. Si DIGI este declarat oficial cel mai bun provider de pe piata.

Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa ai batai de cap?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te duci la sediul Upc sau Rds sa intrebi, e asa greu? I ei buletinul tau si te duci la ei.