| Englishlearner a întrebat:

Ce inseamna " everything you stand for, turns on you to spite you" e din versurile lui eminem. Mi-ar fi de mare folos daca mi-ati spune.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Fraza nu are o traducere mot-a-mot în română, dar ar însemna ceva de genul "Toate lucrurile în care crezi (toate lucrurile pe care le reprezinti, pentru care lupți, pe care le susții) se întorc împotriva ta pentru a-ți face în ciudă"

| Englishlearner explică (pentru johnnny123):

Ok mersii fain de explicatie

| Englishlearner explică (pentru johnnny123):

Mersii

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Asta incercam sa iti explic in cealalta intrebare dar a facut-0 johnny mai bine decat mine.

| Englishlearner explică (pentru peperonies):

Mersii fain oricum.

| kkejfbwejbf a răspuns:

Din ce melodie? smug

| Englishlearner explică (pentru kkejfbwejbf):

Eminem - When I'm gone