| Rapidistu47 a întrebat:

Ce preferati intre blogspot si wordpress?
Vreau sa imi fac un site/blog dar as dori sa pot pune poze, jocuri (da pe jocuri10.ro sau miniclip) dar si texte.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Ambele sunt bune! dar daca vrei pentru jocuri nu it irecomand asa ceva.
pentru poze si texte ambele sunt bune acum depinde ce doresti tu.
wordpress = blogurile mari
blogspot serviciu oferit de google

| Rapidistu47 explică (pentru SasNetRomania):

Salut!
Ei bine daca doresc sa fac un blog/site pentru prieteni, runde si prieteni prietenilor cu texte si poze ce ar trebui sa aleg? Wordpress sau blogspot? sau alt serviciu google?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Rapidistu47):

Ambele sunt bune acum depinde daca vrei personalizare mare iei blogspot. daca vrei ceva mai safe iei wordpress.

| Rapidistu47 explică (pentru SasNetRomania):

Pe blogspot cate persoane pot vizita blogul (in acelasi timp)? Dar pe wordpress? (scuze ca pun atatea intrebari) big grin

| SasNetRomania a răspuns (pentru Rapidistu47):

Nu o sa ajungi tu la limita lor! stiu bloguri prin blogspot care au 5 mii de unici pe zi.

| Rapidistu47 explică (pentru SasNetRomania):

Aha.
Merci, o sa incerc pe blogspot.

6 răspunsuri:
| alexcatana a răspuns:

Wordpress categoric! blogspot e o joaca de copii fata DE WORDPRESS. vezi mai multe aici
--> http://www.websignal.ro/creare-site-wordpress/