| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt legalele? Ce fel de substanțe sunt ele? Sunt cu adevărat "legale"?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În cel mai „fericit" caz, *ÎNCĂ* nu sunt *ilegale*.
Sunt substanțe psihoactive, netestate în niciun fel, bune doar de prăjit creierul la proști. În caz că ar avea așa ceva...

| mentholinks a răspuns:

Ceai stropit cu substante halucinogene si nu mai sunt legale de ani buni.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tigariile

| Necunoscutu92 a răspuns:

De ce te intereseaza stiu ce s-ar afla in ele dar iți fac rau gândește-te la asta raul provocat de ele nu se mai repara NICI o data poti sa fi chill 10nminute si apoi sa nu mai ai organele intacte