| Daryusxz a întrebat:

ceva sepci faine? am vazut pe eMAG ceva cat se cat (adidas negru)

6 răspunsuri:
| Daryusxz explică:

Doamne *** viata de handicapat ca numa de astia ca tine fara viata dau aici pe site de prosti.

| Daryusxz explică:

Si eu ca esti un jeg de om, te iei de mine ca mi-a placut o sapca de la adidas cu asta is cocalar ca tu nu iti permiti un pachet de biscuiti mars ma de aici.

| Daryusxz explică:

Cine a zis ca si cumpara, m-am uitat fugitiv la asta https://m.etopsport.ro/produs/sapca-adidas-unisex-6p-cap-cotton-s98151-7120 am pus intrebarea pe TPU dupa care parca nu mai voiam, si daca e pana acolo fiecare poarta ce ii place, cand erau toti parliti cu levis nu am stat sa imi dau cu parerea sa fac hate sau sa imi bat joc iar tu daca erai putin mai destept sa zic asa fain frumos iti exprimai opinia si recomandai altceva dar nu te-ai obosit sa intelegi intrebarea nu am specificat musai adidas.

| NakGeorge a răspuns:

Daca ti-a placut ce ai vazut, cumpar-o.

| Daryusxz explică (pentru NakGeorge):

Am vrut da ma iau dupa toti prosti si am anulat-o, ca ma las influentat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daryusxz):

Nu te mai lua dupa toti prostii man, ignora-i.
Daca te iei dupa ei nu o sa mai iesi din casa, si crede-ma, e pacat sa cumperi o sapca doar sa stai cu ea pe cap in casa.