| Iulian_Vali_1999 a întrebat:

.. cine îmi poate spune și mie cant sau pe luna la abonament la un Samsung Galaxy S6 Edge la Telekom și câți banii dau pe loc când iau tlf ul

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu te poate ajuta un parinte, unchi, var sau ceva? Daca vrei abonament sub nicio forma nu recomand Telekom, aia te usuca de bani. Mai bine Digi sau Orange.
Si sincer sa iti spun s6 edge nu e mare branza, chiar deloc, eu am avut cumparat din magazin cu multi bani si are o baterie asa mica de trebuie sa stai cu priza dupa tine.
Mult mai castigat esti cu un J5, Huawei p9 sau alte telefoane sub 1000 lei. Poti cauta mai multe detalii pe net.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu merita sa îl iei la abonament, mai ales la Telekom. Mai bine îl iei in rate de la eMAG.

| Iulian_Vali_1999 explică (pentru Bondarel99):

Pai da dar dacă îl iau în rate de la eMAG trebuie sa fiu angajat iar eu nu sunt eu am pensie de urmaș

| Iulian_Vali_1999 explică (pentru Bondarel99):

Aha bine ...Mulțumesc mult

| Bondarel99 a răspuns (pentru Iulian_Vali_1999):

Pai nu te poate ajuta un parinte, unchi, var sau ceva? Daca vrei abonament sub nicio forma nu recomand Telekom, aia te usuca de bani. Mai bine Digi sau Orange.
Si sincer sa iti spun s6 edge nu e mare branza, chiar deloc, eu am avut cumparat din magazin cu multi bani si are o baterie asa mica de trebuie sa stai cu priza dupa tine.
Mult mai castigat esti cu un J5, Huawei p9 sau alte telefoane sub 1000 lei. Poti cauta mai multe detalii pe net.