| Tymer98 a întrebat:

cine stie cum sa imi schimb imaginea la acest site? primul funda!

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

In stanga dai la editare profil si jos de tot scrie " CHOOSE " dai click si iti alegi o poza din pc. funda :*

7 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Dai la editeaza profil si apoi dai jos la selecteaza imagine, alegi, si dai salvare profil.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Salu! Intri in stanga la editare profil. Ultima optiune este cea de adaugat poze. Dai la Browse si alegi poza. Dupa dai salveaza profil si gata! Succes! happy

| SquirtleBaby a răspuns:

Imaginea.adica felul cum esti vazuta de ceilalti? e greu.trebuie in primul rand sa te comporti matur.sa nu raspunzi vulgar indiferent daca cineva te jigneste.sa fii mereu dragut si amabil cu ceilalti

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Editeaza profil Choose image alegi imaginea dic pc si donehappy Funda?

| mimikafrumusika a răspuns:

Dai clik in dreapta pe vizualizare profil si mai jos ai sa gasesti tu.

| HubaBubba a răspuns:

La editare profil, si jos o sa vezi o chestie legat de poza unde dai browse... si iti alegi ce fisier din calculatorul tau vrei.happy

| Emotionx3 a răspuns:

Pei in stanga scrie editare profil si jos scrie "CHOOSE" dai click si iti alegi o poza care iti place din calculatorul tau :*

Sper ca te.am ajutatwinkingkiss

FUNDA puppy dog eyes