| iuliana1221 a întrebat:

Stie careva cum sa schimb imaginea de aici de pe TPU? urasc imaginea asta...pls ajutor :d fundulik

6 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Da e foarte simplu big grin, sub pune intrebarea ta scrie vizualizare profil, editare date de logare si editare profil. Intra la editare profil si de acolo o sa te descurci.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dai la editare prfil si jos scris Choose adica sa alegi o imagine si ii alegi imaginea din calc care o vrei si dupa aia dai pe salveaza.

| GuessWho a răspuns:

Pai dai acolo in stanga la Editare profil si gasesti acolo sa adaugi poza:d si o pui care vreibig grin sper ca vei intelegebatting eyelashes

| Didw a răspuns:

Buna:*
Deci in stanga scrie " Editare profil " dai mai jos si undeva scrie " Browse ". cauti pe acolo [in pozele care le ai tu], iti alegi un frumoasa si ti. o pui. Succes! Pa, pa

| Daiana_1737 a răspuns:

Editare profil ==> alegeti fisierul.

| Girl1234566547 a răspuns:

Dai acolo la editeaza profilhappy.,. si mai jos. editeaza imagine de profil si gatahappy o zi placuta!:*