| Ralux a întrebat:

Cu ce mijloc de transport se ajunge de pe Calea Mosilor la Liceul Bilingv George Cosbuc de pe strada Olari?

Răspuns Câştigător
| Zmeurik1 a răspuns:

De la Universitate, iei aproape orice masina ( 90, 70, 69, 85 ) si mergi 3 statii pana ajungi la statia Calea Mosilor. De acolo traversezi pe partea cealalta, si intrebi de strada Olari pentru ca e chiar acolo. Iar liceul e imposibil sa nu il vezi pe strada, are un gard portocaliu. happy O alta ruta. poti lua 313 pana la statia Bulevardul Tineretului, iar acolo schimbi si iei 133 pana la statia Foisorul de Foc. Si de acolo e simplu, intrebi de strada Olari, pentru ca e foarte aproape. happy