| SasukeCS2 a întrebat:

Cum fac sa imi apara apelurile pe care le-am primit atunci cand aveam telefonul inchis, imediat cand il aprind? Sunt in reteaua Cosmote.
Dau Fundita!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu se poate? Atunci cand il aprinzi, dupa ce scrii codul pin dupa chestii chestii... trebuie sa iti apara apelurile nepreluate, mesajele, etc. Dar cum ai zis tu: ''Cum fac sa imi apara apelurile pe care le-am primit atunci cand aveam telefonul inchis, imediat cand il aprind'' pot sa te intreb: NU MERGE SA VEZI APELURILE NEPRELUATE?

| SasukeCS2 explică (pentru anonim_4396):

Da daca ma suna cineva cand e inchis, cand il aprin nu imi apar apelurile nepreluate din perioada cand a fost inchis. Mesajele imi apar dar apelurile nu. Inainte imi apareau, dar am sunat la relatii cu clientii, si mi-a spus cum sa fac sa nu imi mai apara apelurile nepreluate din perioada cand telefonul este inchis (mi-a spus sa formez un numar care incepe cu * sau #, nu mai stiu cu ce si apoi sa apelez acel numar, apoi am primit un mesaj de configurare de la acel numar, nu mai stiu ce scria in el).

| anonim_4396 a răspuns (pentru SasukeCS2):

Bine ''expertule''.laughing Am tacutlaughinglaughing