| Kattth a întrebat:

Era un cod la cosmote steluta 21 steluta 178 diez. Il bagai si cine te suna credea ca ai telefonul inchis, dar tu primeai mesaj cu apelul.La Vodafone e vreo setare de genul? Sau cum pot face sa am telefonul inchis si sa primesc mesaje cu apelurile pierdute atunci cand il deschid. Ceva de genul "ati avut un apel de la..."?

1 răspuns:
| Ririru a răspuns:

Iti activezi casuta vocala, inchizi telefonul si cand il deschizi gasesti un mesaj " Ati avut un apel de la 072blabla".

https://www.vodafone.ro/......controller