| Cumintzel a întrebat:

cum ma pot conecta la o retea wifi securizata de pe telefon? stiu doar ca trebuie sa intru in RUN si sa mai scriu ceva si dupa aceea mi se deschide o fereastra si acolo trebuie sa scriu un cod de pe telefon. cum mai exact vine? dau funda.

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

De pe telefon trebuie sa intri la setari, selectionezi retele, apoi wireless, cauti reteaua la care vrei sa te conectezi, bagi codul (daca il stii) si te conectezi. Fara codul de protectie a retelei nicio sansa.

| Oyasumi a răspuns:

Pai frate, eu pe tableta, telefon intru in
setari>conexiune si acolo trebuie sa scrie:Cauta conexiune(sau in engleza search conexion)
Si dai cautarewinking.Si iti da o lista de conexiuni, in spatele routerului ai Wlan key copii acel cod.
In caz ca nu ai conexiune, cautare conexion si astea.Inseamna ca telefonul nu poate fi conectat la Wireless.sad

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Pai trebuie sa intrii pe retea si acolo iti apare sa scrii o parola si scrii parola de la Wi-Fi-ul respectiv.