| Ginu a întrebat:

Cum pot face sa printez niste documente din Microsoft Word pentru ca apoi sa le pot capsa in forma de carte?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este asa atunci n-a pus corect intrebarea.
Felul cum arata paginile se poate seta din Page Layout/Page Setup si apoi la imprimare se seteaza Mirror Page (pagina in oglinda).

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai imprimanta atunci o conectezi la calculator si dai Print.
Daca n-ai imprimanta copiezi documentul pe un CD sau stick si mergi cu acesta la unul care are imprimanta sau la o firma care are.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cred ca el a vrut sa intrebe cum sa lase marginile, pagini fara sot pe stanga, pagini cu sot pe dreapta. Asta ma intereseaza si pe mine, de asta am urmarit discutia.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Eu, va multumesc. Nu stiam de ultima setare. Nu am imprimanta, merg la un service, dar se pare ca nici ei nu stiu.

| Ioandelasal a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Daca este asa atunci n-a pus corect intrebarea.
Felul cum arata paginile se poate seta din Page Layout/Page Setup si apoi la imprimare se seteaza Mirror Page (pagina in oglinda).

| missfatadelatara a răspuns:

Ctrl+P->trebuie sa fie o opțiune cu "booklet"