| BunikuuxD a întrebat:

Cum pun iconitele de pe desktop intr-o banda d-aia gen cum e la Windows 8? Banda e in josul desktop-ului... FUNDA!

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Banda aia este taskbarul laughing Daca ai Windows XP fa click dreapta pe taskbar (bara de start) si alege "Properties" si de acolo bifeaza "Show Quick Launch". Dupa iei iconitele programelor de pe desktop si le tragi acolo.
Pentru a aparea mai multe, faci din nou click dreapta pe taskbar si debifezi de acolo "Lock the taskbar". Dupa o sa-ti apara doua linii in dreptul quick launch-ului. Tragi de aia din dreapta lui in aceeasi directie.

| Crucified a răspuns:

Ce windows ai?

| Gabriel_Deac_1994 a răspuns:

Pentru windos 7 trebuie doar sa duci icoana pe taskbar si iti va ramane acolo daca vrei sa o dau jos apesi clik dreapta pe icoana de pe taskbar si dai upin this program from taskbar
Sper ca e ok