| Ionutz_9325 a întrebat:

Salut TPUbig grin am un telefon Samsung M3510 Beat...Cum as putea sa imi instalez jocuri descarcate de pe net(pe PC) si sa le instalez in telefon? le copiez pe telefon si imi zice fisier necunoscut sau neacceptat dau funditabig grinbig grintongue

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Nu frate asa nu o sa-ti mearga niciodata intra pe mobile9 http://gallery.mobile9.com/ iti alegi categoria la telefon si pe urma cauti teme jocuri ce vrei! Eu joc si assasin's credd pe telefon bft

1 răspuns:
| eugenl a răspuns:

Copii-le in card. Asa vor fi instalate direct in telefon, daca nu le vede instalate, da-le apoi install