| radioboy a întrebat:

Cat face 50 euro centi in lei?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Curs bnr 1 euro =4, 5209lei
50 centi=2, 26lei

9 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Aproximativ 2,3 lei

| Iulian03 a răspuns:

2,4

| MihaicaDan a răspuns:

50 Eurocents = 2. 2604103 Ron... scrie pe google de exemplu 140 eurocents in ron. si iti da rezultatul

| to00 a răspuns:

Cam 2 lei

| sarah2012 a răspuns:

Eu zic 2, 5 lei deoarece 1 euro e considerat 4 lei si 50 euro centi jumatatea unui euro era normal sa fie 2, 50 lei. Nu te duce si pe tine capul?

| s3v3n7 a răspuns (pentru sarah2012):

Sti matematica, nu gluma rolling on the floor
Jumatatea lui 4 este 2.5?
Si pe tine te duce mult capu, dar nu stiu unde laughing
Euro ii 4.5 lei aproximativ, iar 50 euro centi ar fi aproximativ 2 lei si 25 de bani.
Mai pe scurt nu vorbi de altu cand si tu esti la felwinking

| sarah2012 a răspuns:

In fine dar nu ti-a cerut nimeni parerea tie, ci raspunsul era pentru radioboy, nu pentru tine.

| sarah2012 a răspuns:

Iar tu ai zis,, Jumatatea lui 4 este 2, 5? rolling on the floor " Intr-adevar, nu, jumatatea lui 4 este 2 dar eu am zis de jumatatea lui 4, 5 einstein!

| Cosmin_Leonardo_Potorac_1990 a răspuns:

Vreo 2 lei 2.50