| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Daca am abonament la Vodafone pot incarca cu euro o cartela prepay Orange? Adica practic ii dau incarcare imediata din contul meu Vodafone.

1 răspuns:
| RaduRobertRO a răspuns:

Din cate stiu eu poti transfera credit doar pe aceiasi retea cu tine.

Poți oferi credit unui utilizator de Cartela Vodafone după ce împlinești 30 de zile de vechime la Cartela Vodafone și dacă ai efectuat reîncărcări cumulate de cel puțin 6€ credit.

Poți oferi credit oricărui utilizator Cartela Vodafone - 1€, 3€ sau 6€ credit, în funcție de creditul tău disponibil. Pentru a oferi credit, trebuie să ai minim 1.5€ credit disponibil. Poti oferi credit de maximum 4 ori intr-o perioada de 30 zile