| 1Bogdan7 a întrebat:

daca cumpar un PaySafeCard cu ajutorul site-ului wertkartenverkauf.com. Vreau sa stiu insa ceva. Daca comand un PaySafeCard de pe site-ul lor imi aduc acasa? Si daca da in cate zile va veni?

4 răspunsuri:
| Vasilină98 a răspuns:

Cel mai bine te duci la o poștă și ceri un paysafe de care dorești tu (25, 50, 75, 100, 300).

| 1Bogdan7 explică (pentru Vasilină98):

Crede-ma, si la posta am fost, scrie mare pe usa postei PayPoint si deasupra PaySafeCard, si femeia din posta habar nu are ce e ala.

| Vasilină98 a răspuns (pentru 1Bogdan7):

Ai fost la mai multe poște?

| popioana a răspuns (pentru 1Bogdan7):

De la paypoint ia si prietenul meu si a avut aceeasi problema initial, dar le-a explicat ce e, ca plateste pe net cu el si incet s-au prins doamnele de la magazin ce-i cu el. Poate gasesti alt magazin cu paypoint, ca-s multe.