| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU. Dacă îmi scot o alunita de pe cap nu o sa mai crească parul în locul respectiv?

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Esti sigur(a) ca asta vrei? Medicul ce spune? E maligna sau benigna?
Sa nu dai in cancer dintr-un moft.

| MariannN20 a răspuns:

Eu zic sa lasi alunitile acolo unde sunt ele, ca dupa dai in alte probleme. oricum daca vezi ca te deranjeaza una si te irita sau te mananca rau eu zic sa te duci la un dermatolog dar daca nu te deranjeaza niciuna atunci las-o asa unde este ea

| Frank51 a răspuns:

Nu mai crește, tatăl meu și-a scos și are locul gol acolo. Oricum, îți recomand și ție la fel, mergi la medic și ți-o scoate în câteva secunde.

| darrio2007 a răspuns:

O scoti numai daca medicul recomanda asa ceva. Chestia cu părul este cea mai mica problema in acest caz.

| ReddY25 a răspuns:

Stai parcat