| Sports a întrebat:

dau fudnita urgent!
Cum pun cod de deblocare la Samsung S5230?
Ma refer ca atunci cand il deblochez sa apara sa bag codul de siguranta si de abia apoi sa ma duca la meniu, etc.
?
Acel cod de deblocare....am nevoie urgent sa stiu cum se pune.

1 răspuns:
| ARF a răspuns:

Te duci la setarile tale[ din telefon ] si dai pe,, locatie si securitate''. Dupa aceea o sa ai mai multe variante si o sa iti apara,, Configurare' blocare ecran''
O sa iti apara mai multe varinate happy Iti alegi de acolo cum vrei: PIN, PAROLA sau DESEN.

Fundita?; x